خانه / اطلاعات ترکیه / هتل‌های ترکیه / هتل گرند اس استانبول + عکس و اطلاعات کامل هتل گرند اس استانبول
هتل گرند اس استانبول + عکس و اطلاعات کامل هتل گرند اس استانبول
هتل گرند اس استانبول

هتل گرند اس استانبول + عکس و اطلاعات کامل هتل گرند اس استانبول

هتل گرند اس استانبول

Grand S Hotel خواه توریست باشید یا تاجر این هتل که در ده کیلومتری مرکز شهر واقع شده است، محل مناسبی جهت اقامت در استانبول برای شما خواهد بود. مسافران امکان دسترسی آسان به جاذبه های توریستی شهر استانبول، از جمله: چشم انداز ۱۴۵۳، مسجد و قبره سلطان ایوب را خواهند داشت.
سرویس اتاق ها، اینترنت بی سیم در تمامی اتاق ها، ترانسفر فرودگاهی و امکان برگزاری جلسات تنها برخی از امکاناتی هستند که این هتل را از سایر هتل های شهر متمایز می کنند.
کافی است به یکی از ۱۵۹ اتاق این هتل قدم بگذارید، تا با امکاناتی از قبیل؛ دسترسی به اینترنت، تهویه هوا، رب دوشام و مینی بار (که تنها در برخی اتاق ها قابل دسترسی است) با اقامت در این هتل از استرس یک روز کاری رهایی یابید. اگر به دنبال آسایش و راحتی در استانبول هستید، این هتل را خانه شخصی خود در محلی دور از خانه بدانید.
برای رزرو هتل گرند اس استانبول ، تور استانبول و  تور ترکیه همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

هتل گرند اس استانبول

هتل گرند اس استانبول

امکانات هتل گرند اس استانبول

پذیرش شبانه روزی، بار، کافی شاپ، امکانات برای مسافران معلول، کتابخانه، بار کنار استخر، صندوق امانات، تور، امکان انجام امور تجاری از محل هتل، اتاق خانوادگی، راهنما، امکان برگزاری ملاقات، رستوران، ترنسفر فرودگاهی، پارکینگ و پارکبان، خشکشویی، آسانسور، روزنامه، فضای استعمال دخانیات، سالن بدنسازی، چشمه آب گرم، استخر سرپوشیده، سونا بخار و خشک و ماساژ.

هتل گرند اس استانبول

هتل گرند اس استانبول

برای مشاهده سایر هتل های استانبول و هتل های چهار ستاره استانبول کلیک بفرمایید.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*