خانه / اطلاعات ترکیه / مراکز خرید ترکیه / مرکز خرید پلیکان استانبول
مرکز خرید پلیکان استانبول
مرکز خرید پلیکان استانبول

مرکز خرید پلیکان استانبول

مرکز خرید پلیکان استانبول

گردشگران می توانند از طریق بزرگراه E5 به این مرکز خرید جدید استانبول بروند. این مرکز با هدف ایجاد مرکزی برای ۱۷۰۰۰ دانشجوی این منطقه ساخته شده است. این مرکز خرید با کنسرسیومی متشکل از سه شرکت ساخته شده است : Keleşoğlu, Kameroğlu و Gül

مشاوره رایگان در خصوص مراکز خرید استانبول  و تور ترکیه ، همین حالا با ما تماس بگیرید! ۸۸۸۰۸۱۱۸ آژانس مسافرتی سپید گشت

مرکز خرید پلیکان استانبول

مرکز خرید پلیکان استانبول

این مرکز خحرید علاوه بر فروشگاه ها دارای امکانات تفریحی و رستوران های مختلفی هم می باشد و درتلاش است تاتمام نیازهای مردم محلی این منطقه را برطرف کند. این مرکزخرید در نزدیکی دانشگاه استانبول که ۱۷۰۰۰ دانشجو دارد ساخته شده است. این مرکز خرید دارای بیش از ۱۰۰ فروشگاه در ۴ طبقه استو دارای یک هایپرمارکت بزرگ و هم چنین سالن سینما و سالن بولینگ هم می باشد.

Carrefour, Darty, English Home, Koton, Mango, Herry, Flo, Derimodi LCW, Mavi, Kiğılı و Yves Rocher از برندهایی هستند که در این مرکز خرید شعبه دارند.

برای ساخت این مرکز خرید ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه گذاری شده است و برای ساخت آن از فولاد ضد زلزله استفاده شده. امکانات تفریح یان مرکز در اختیار دانشجویان دانشگاه استانبول که تا این مرکز خرید ۵ دقیقه فاصله دارد قرار می گیرد. روزانه ۱۲۰۰۰ نفر از این مرکز خرید بازدید می کنند و این تعداد تا ۲۰۰۰۰ نفر هم میرسد. قرار است این مرکز در هنگام زلزله به عنوان پناهگاهی برای مردم منطقه استفاده شود.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. مشاوره رایگان در خصوص مراکز خرید استانبول  و تور ترکیه ، همین حالا با ما تماس بگیرید!

آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*