خانه / اطلاعات ترکیه / مراکز خرید ترکیه / مرکز خرید فروم استانبول
مرکز خرید فروم استانبول
مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

این مرکز خرید یکی از مراکز خرید بزرگ در ترکیه است که در ۲۸۰ فروشگاه داخلی و خارجی ان ۵۰۰۰ نفر مشغول به کارند و سالانه ۲۰ میلیون نفر بازدید کننده دارد. این مرکز خرید در منطقه ی Bayrampaşa ساخته شده و ۴۹۵۰۰۰ مترمربع مساحت دارد. این مرکز خرید دارای یک محوطه ی بزرگی هم می باشد که فستیوال ها و جشن های عمومی در آن برگزار می شود.

مشاوره رایگان در خصوص مراکز خرید استانبول  و تور ترکیه ، همین حالا با ما تماس بگیرید! ۸۸۸۰۸۱۱۸ آژانس مسافرتی سپید گشت

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

پارکینگ این مرکز خرید ظرفیت ۵۵۰۰ ماشین را دارد. این مرکز خرید دارای سالن بولینگ، رینگ اسکی، سالن تئاتر IMAX و چندین رستوران می باشد. یکی از جاذبه های این مرکز خرید اکواریم بزرگ ان است که دارای ۱۰۰۰۰ گونه دریایی مختلف می باشد. Turkuazoo اولین و بزرگترین اکواریوم ترکیه است . بازدید از این مرکز خرید تجربه ای جدید برا یهر گردشگری خواهد بود علاوه بر این که گیدشگران می توانند از امکانات تفریحی این مرکز خرید هم لذت ببرند. در شب افتتاح این پروژه ۲۵ بالن بزرگ به آسمان فرستاده شد تا افتتاح این مرکز خرید بزگ را به اطلاع همه برساند. این مرکز خرید یکی از معدود مراکز خریدی است که گردشگران از سراسر استانبول از ان بازدید می کنند.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. مشاوره رایگان در خصوص مراکز خرید استانبول  و تور ترکیه ، همین حالا با ما تماس بگیرید! ۸۸۸۰۸۱۱۸ آژانس مسافرتی سپید گشت

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*