خانه / تور آنتالیا / تور ترکیه – تور آنتالیا
تور ترکیه – تور آنتالیا
تور آنتالیا

تور ترکیه – تور آنتالیا

تور ترکیه

تور آنتالیا

اقامت: ۶ شب و ۷ روز

پرواز: سان اکسپرس

تاریخ رفت: ۲۳ مهر

تاریخ برگشت: ۲۹ مهر

هتل سه ستاره لارا دینک ۱ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان

هتل سه ستاره همیروس بیچ ۱ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان

خدمات تور

  • شش شب هتل
  • صبحانه ناهار شام
  • پرواز
  • بیمه
  • ترانسفر

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره آنتالیا

استان آنتالیا را می‌توان قطب صنعت گردشگری ترکیه دانست. این استان ۳۰ درصد از گردشگران خارجی کشور ترکیه را به خود جذب می‌کند. علاوه بر ۶۵۷ کیلومتر ساحل و پلاژها، بندرها و شهرهای باستانی در کنار این سواحل جاذبه‌های گردشگری فراوان دیگر نیز دارد از جمله:

موزه‌ی باستانی: موزه‌ی باستانی توسط سلیمان فکیری ارتن که یک معلم بوده است در سال ۱۹۲۲ میلادی افتتاح شد. این موزه ۱۳ سالن دارد که ادوار مختلف باستانی را به نمایش گذاشته است. این موزه گنجینه‌ی تاریخ ترکیه محسوب می‌شود. علاوه بر این ۱۳ سالن قسمتی مخصوص کودکان دارد که در آن گالری، نقاشی‌های زیبا و آشنایی با تاریخ وجود دارد.

ترمسوس: ترمسوس شهری تارخی است که بر روی کوهی بنا شده است. فاصله‌ی این بنا از شهر آنتالیا ۳۴ کیلومتر به سمت شمال غرب است. این شهر از جمله جاذبه‌های تاریخی است که به خوبی در گذر زمان حفط شده است.

اولد تاون: اولد تاون نام شهری تاریخی است که در جاده‌ی آتاترک آنتالیا واقع شده است. علت شهرت این شهر به خاطر سقف قرمز رنگ خانه‌هایش است که زیبایی منطقه را دوبرابر کرده است. در میدان این شهر تاریخی برج ساعت قرار دارد. همچنین می‌توانید از رستوران‌ها،بوتیک‌ها و انواع گالری‌های هنر دیدن کنید و از لحظات خود لذت ببرید.

آکواریوم: آکواریوم آنتالیا را بزرگترین آکواریوم تونلی دنیا می‌دانند. این مکان جای خوبی برای آشنایی با حیوانات و موجودات آبزی و آبزیان زیر دریاها و اقیانوس‌ها است. تونل این آکواریم ۱۳۱ متر طول و ۳ متر عرض دارد.

سرزمین شن: نام دیگر این مکان موزه‌ی شن و مجسمه‌ی آنتالیا است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. این مکان پر از مجسمه‌های شنی و نمادها و شخصیت‌هایی است که توسط شن ساخته شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*