خانه / تور آنتالیا / تور ترکیه – تور آنتالیا
تور ترکیه – تور آنتالیا
تور آنتالیا

تور ترکیه – تور آنتالیا

تور ترکیه

تور ارزان آنتالیا

اقامت: ۶ شب و ۷ روز

پرواز: یورا جت

تاریخ رفت: ۲۲ مهر

تاریخ برگشت: ۲۸ مهر

هتل سه ستاره لارا دینک ۱ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان

هتل سه ستاره همیروس بیچ ۱ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان

خدمات تور آنتالیا

  • شش شب هتل
  • صبحانه ناهار شام
  • پرواز
  • بیمه
  • ترانسفر

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره آنتالیا

در سواحل دریای مدیترانه در ضلع جنوب غربی ترکیه شهر آنتالیا قرار گرفته است. این شهر بر روی تخته سنگی در شبه جزیره‌ی آناتولی بنا شده است. آنتالیا بزرگترین اقامتگاه دریایی کشور ترکیه محسوب می‌شود. خلیج آنتالیا از غرببه کوه‌های بی و از شمال شرقی به کوه‌های توروس می‌رسد.

اکثر گردشگرانی که به این شهر سفر می‌کنند آن را برای سواحلش انتخاب می‌کنند. سواحل این شهر حدود ۶۴۰ کیلومتر طول دارد. از جمله این سواحل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: ساحل المپوس، ۳۰۰ سال پیش از میلاد مسیح المپوس از بندرهای مهم ایالت لیکیه بوده است. المپوس از ثروت‌مند‌ترین شهرهای این ایالت به شمار می‌رفته است. برای بازدید از این ساحل و مناطق تاریخی آن نیازی به اطلاعات تاریخی زیادی نیست البته داشتن اطلاعات هم ضرری ندارد و باعث برقراری ارتباط بیشتر با این منطقه می‌شود.

ساحل آلانیا، این ساحل سمت شرق مرکز شهر آنتالیا قرار دارد. طول آن ۱ کیلومتر و عرض آن در مناطق مختلف متفاوت است. حتی در بعضی از مناطق عرض آن به ۱۰۰ متر هم می‌رسد. برای ورود به این ساحل نیازی به پرداخت هزینه نیست اما  در صورت تمایل به استفاده از خدمات و باشگاه‌های آن باید مبلغی را پرداخت کنید.

ساحل آلانیا داملاتاس،ساحل داملاتاس یکی از سواحل شنی آنتالیا است. این ساحل دقیقا روبه‌روی غار داملاتاس و در غرب شبه جزیره‌ی باستانی واقع شده است.

ساحل کنیالتی،این ساحل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد. برای تفریح در این ساحل می‌توانید از بازی‌ها و ورزش‌های شنا، پینت بال و گلف استفاده کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*