خانه / تور کوش آداسی / تور کوش آداسی هتل کرومار ۲۵ تیر ۹۵
تور کوش آداسی هتل کرومار ۲۵ تیر ۹۵
تور کوش آداسی هتل کرومار

تور کوش آداسی هتل کرومار ۲۵ تیر ۹۵

تور کوش آداسی هتل کرومار

تور کوش آداسی هتل کرومار به مدت ۵ شب و ۶ روز با اقامت در هتل ۵ ستاره کرومار می باشد.
این تور با پرواز زاگرس درتاریخ ۲۵ تیر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت ازمیر انجام می شود و در تاریخ ۳۰ تیر ماه از ازمیر به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۵ شب اقامت در هتل با صبحانه و ناهار و شام میباشد. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان میباشد.همچنین این تور دارای بیمه مسافرتی و یک روز گشت شهری است.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره شهر کوش آداسی ترکیه
کوش آداسی دروازه ساحلی ورود به شهر باستانی “افسوس” و بزرگترین بندر تفریحی ترکیه است. کوش آداسی نه به اندازه بدروم توسعه یافته است و نه به اندازه مارماریس وسیع، اما باز هم برترین تفرجگاه ترکیه در ساحل دریای سیاه محسوب می شود. بارهای کوچک ایرلندی، دیسکوها و فروشنده های چند زبانه جوی صمیمی و به یاد ماندنی را در این شهر پدید آورده اند. اگر قصد دارید تفریحات شبانه و مناظر زیبای شهر روستایی “سلچوک” را در کنار بازدید از شهر تاریخی افسوس، داشته باشید. کوش آداسی علی رغم هزینه های بالاتر نسبت به سایر شهر های ترکیه ، محل مناسبی برای اقامت شما خواهد بود و می توانید از رستوران ها و بازارهای جدید موجود در مرکز شهر، لذت ببرید یا در صورت تمایل در محله های قدیمی، دنج و کم هیاهو اقامت گزینید.

تور کوش آداسی هتل کرومار

تور کوش آداسی هتل کرومار

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*