خانه / تور استانبول / تور ویژه استانبول ترکیه ۲۷ اسفند ۹۶
تور ویژه استانبول ترکیه ۲۷ اسفند ۹۶
ترکیه

تور ویژه استانبول ترکیه ۲۷ اسفند ۹۶

تور ویژه استانبول ترکیه ۲۷ اسفند ۹۶

تور ویژه استانبول ترکیه ۲۷ اسفند ۹۶ ،استانبول به عنوان دومین شهر بزرگ ترکیه توانسته است با امکانات و جاذبه‌های طبیعی فراوانی که دارد، از سراسر دنیا از لحاظ گردشگری توجه خاص و عام را به خود جلب کند. تور ویژه استانبول ترکیه ۲۷ اسفند ۹۶ توری است که می‌تواند شما را در دیدن جاذبه‌های دیدنی این شهر توریستی ترکیه با قیمت مناسب نوروزی خود کمک کند. آژانس مسافرتی سپید گشت قصد دارد با برگزاری تور ویژه استانبول ترکیه ۲۷ اسفند ۹۶ گزینه مناسبی را برای سفر نوروزی شما پیشنهاد دهد، در صورت تمایل و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن آژانس تماس حاصل فرمایید و یا میتوانید از طریق کانال تلگرام و یا اینستاگرام سپیدگشت با ما درارتباط باشید.

این تور استانبول یکی از بهترین و جذاب ترین تورهایی است که آژانس مسافرتی سپیدگشت برای مسافران محترم هر ساله تدارک میبیند.شهر استانبول که یکی از پربازدید ترین و شهرهای ترکیه است و هر ساله توریستهای بسیار زیادی را در خود جای میدهد. این تور برای تعطیلات نوروز تدارک دیده شده را میتوان فرصتی مناسب برای ایرانیان عزیز دانست تا از فضای بسیار شاد و متنوع این شهر زیبا لذت ببرند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجبه تورها و آفرهای ویژه آژانس مسافرتی سپیدگشت میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸ تماس حاصل نمایید و د کانال تلگرام واینستاگرام ما را دنبال کنید. آژانس مسافرتی سپیدگشت آرزوی سفری خاطره انگیز و پرهیجان را برای مسافران عزیز آرزومند است و امیدوار است که بتواند خاطره خوشی را در این سقر و سفر های دیگر برای شما عزیزان تدارک ببیند و همچنین بتواند با برگزاری تورهای مختلف در شهرها و کشورهای مختلف و متنوع نظر شما مردم عزیز را جلب کند.

 

رفت برگشت پرواز قیمت
۲۷ دی ۱۳۹۶ ۳ فروردین ۱۳۹۷ ماهان ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تلفن تماس سپیدگشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

 

شهر اقامت هتل کلاس هتل
استانبول ۵ شب Buyuk Paris ۳ ستاره

 

سرویس‌ها گشت شهری  بیمه  راهنما  بلیط رفت و برگشت  استقبال فرودگاهی  با صبحانه

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*