خانه / تور آنتالیا / تور نوروز ترکیه هتل کروانسرای کندو
تور نوروز ترکیه هتل کروانسرای کندو
تور آنتالیا هتل کروانسرای کندو

تور نوروز ترکیه هتل کروانسرای کندو

تور نوروز آنتالیا هتل کروانسرای کندو

تور آنتالیا هتل کروانسرای کندو به مدت ۶ شب و ۷ روز با اقامت در این هتل ۵ ستاره می باشد.
این تور با پرواز قشم ایر درتاریخ ۶ فروردین ماه از تهران بصورت مستقیم آنتالیا انجام و در تاریخ ۱۳ فروردین از آنتالیا به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۶ شب اقامت در هتل ،ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه و تور آنتالیا و تور استانبول با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره آنتالیا ترکیه
شهر آنتالیا ترکیه جای گرفته در نوار ساحلی ترکیه در امتداد حاشیه ی دریای مدیترانه است. آنتالیا شهری بزرگ و پر از جنب و جوش با تعداد زیادی هال، ریزورت، بار و رستوران پذیرای برای گردشگران می باشد. مناظر با شکوه شهر را، سواحل زیبا و کوهستان های سرسبز و انبوه و بقایای تاریخی قاب بندی می کنند. از شنا و تقریحات آبی تا کوهنوردی و سرگرمی های خانوادگی، آنتالیا برای هر کس پیشنهادی دارد. تور آنتالیا پیشنهادی رد نشدنی است.
گردشگران می توانند با وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس، تاکسی، تراموا و دولموش (مینی بوس) اقصی نقاط آنتالیا را سیاحت کنند. سر زدن به کالیچی، اولد کوارتر، شما را به شهری باستانی با دیواره های کهن، دروازه های رومی، بناهای تاریخی شامل برج زیبای ساعت، مساجد، کلیساهای قدیمی و معابد خواهد برد. در مرکز اولد کوارتر میدان جمهوری قرار دارد که با مغازه ها، کافه ها، رستوران ها، حمام های ترکی و سایر مشاغل خیابانی احاطه شده است.

 تور آنتالیا هتل کروانسرای کندو

تور آنتالیا هتل کروانسرای کندو

تور نوروز آنتالیا هتل کروانسرای کندو

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*