خانه / تور کوش آداسی / تور نوروز ترکیه هتل توسان بیچ ۵ فروردین ۹۵
تور نوروز ترکیه هتل توسان بیچ ۵ فروردین ۹۵
تور کوش آداسی هتل توسان بیچ

تور نوروز ترکیه هتل توسان بیچ ۵ فروردین ۹۵

تور نوروز ترکیه هتل توسان بیچ

تور کوش آداسی هتل توسان بیچ به مدت ۶ شب و ۷ روز با اقامت در هتل ۵ ستاره توسان بیچ می باشد.
این تور با پرواز قشم ایر در تاریخ ۵ فروردین ۹۵ از تهران بصورت مستقیم به سمت ازمیر انجام می شود و در تاریخ ۱۱ فروردین ماه از ازمیر به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۶ شب اقامت در هتل ،یک گشت شهری و بیمه مسافرتی می باشد. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان میباشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه و تور آنتایا و تور استانبول با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره شهر کوش آداسی ترکیه
کوش آداسی دروازه ساحلی ورود به شهر باستانی “افسوس” و بزرگترین بندر تفریحی ترکیه است. کوش آداسی نه به اندازه بدروم توسعه یافته است و نه به اندازه مارماریس وسیع، اما باز هم برترین تفرجگاه ترکیه در ساحل دریای سیاه محسوب می شود. بارهای کوچک ایرلندی، دیسکوها و فروشنده های چند زبانه جوی صمیمی و به یاد ماندنی را در این شهر پدید آورده اند. اگر قصد دارید تفریحات شبانه و مناظر زیبای شهر روستایی “سلچوک” را در کنار بازدید از شهر تاریخی افسوس، داشته باشید. کوش آداسی علی رغم هزینه های بالاتر نسبت به سایر شهر های ترکیه ، محل مناسبی برای اقامت شما خواهد بود و می توانید از رستوران ها و بازارهای جدید موجود در مرکز شهر، لذت ببرید یا در صورت تمایل در محله های قدیمی، دنج و کم هیاهو اقامت گزینید.
امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به کوش آداسی و تور ترکیه با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

تور کوش آداسی هتل توسان بیچ

تور کوش آداسی هتل توسان بیچ

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*