خانه / تور استانبول / تور نوروز استانبول هتل بیاز کوگو ۲۶ اسفند ۹۴
تور نوروز استانبول هتل بیاز کوگو ۲۶ اسفند ۹۴
تور استانبول هتل بیاز کوئو

تور نوروز استانبول هتل بیاز کوگو ۲۶ اسفند ۹۴

تور نوروز استانبول هتل بیاز کوگو

تور استانبول  ترکیه هتل ۳ ستاره بیاز کوگو به مدت ۲ شب و ۳ روز با اقامت در هتل ۳ ستاره بیاز کوگو می باشد.
این تور با پرواز ایران ایر در تاریخ ۲۶ اسفند ۹۴ از تهران بصورت مستقیم به سمت استانبول انجام و در تاریخ ۲ فروردین ۹۵ از استانبول به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۳ شب اقامت در هتل با صبحانه، ۱ گشت شهری با نهار، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هرنفر ۱ میلیون و ۸۹۸ هزار و ۴۰۰ تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه  و تور آنتالیا و تور استانبول با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره شهر استانبول ترکیه
استانبول قطب اقتصادی – فرهنگی ترکیه و پرجمعیت ترین شهر این کشور است. شهر استانبول ترکیه در دو طرف تنگه بسفر، بین دریای سیاه و مرمره، امتداد یافته است. استانبول را می توان پل ارتباطی آسیا و اروپا از لحاظ فیزیکی و فرهنگی دانست. این شهر را با جمعیتی بین ۱۲ تا ۱۹ میلیون نفر می توان بزرگترین شهر اروپا نیز دانست. استانبول تنها شهر در جهان است که در دو قاره واقع شده است، همینطور تنها شهری است که در طول تاریخ بیش از ۲۵۰۰ ساله اش، پایتخت حکومت های اسلامی و مسیحی بوده است. امروزه، از آن پیشینه درخشان تاریخی بناهای زیبایی از کلیسای ایاسوفیه و دیوارهای اطراف شهر تا مسجدها مناره ها و قصرهای اسلامی به یادگار مانده است. اگرچه امروزه استانبول دیگر پایتخت ترکیه نیست اما از لحاظ اقتصادی و فرهنگی شهری توسعه یافته است و پل ارتباطی با کفایتی بین اروپا و آسیا است.

تور استانبول هتل بیاز کوئو

تور استانبول هتل بیاز کوگو

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*