خانه / تور مارماریس / تور مارماریس هتل کروانسرای ۲۱ خرداد ۹۵
تور مارماریس هتل کروانسرای ۲۱ خرداد ۹۵
هتل کروانسرای مارماریس

تور مارماریس هتل کروانسرای ۲۱ خرداد ۹۵

تور مارماریس هتل کروانسرای

تور مارماریس ترکیه به مدت ۶ شب و ۷ روز با اقامت در هتل ۴ ستاره کروانسرا می باشد.
این تور با پرواز معراج درتاریخ ۲۱ خرداد ماه ۹۵ از تهران به سمت بودروم انجام و در تاریخ ۲۸ خرداد از بودروم به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۶ شب اقامت در هتل با صبحانه، ناهار، شام، نوشیدنی و بیمه مسافرتی می باشد. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان است.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه و تور استانبول با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره مارماریس ترکیه
مارماریس تمام جذابیت خود را مدیون صنعت توریسم است، هر سال تابستان گردشگران بسیاری از انگلستان ، اسکاندیناوی و روسیه به این شهر سفر می کنند. در ساحل این شهر لنگرگاه متروکه زیبایی در مجاورت قصری تاریخی وجود دارد و بقایای کشتی های چوبی قدیمی هنوز هم در این محل به چشم می خورند. مارماریس اگر چه به اندازه “بدروم” توسعه یافته نیست اما محل بسیار مناسبی برای گردشگری است. حین گشت زنی در مارماریس به ندرت به افراد محلی برخورد خواهید نمود. علاوه بر تفریحات ساحلی موجود، گشت زنی در سطح شهر و بازدید از جزیره باستانی یونانیان نیز خالی از لطف نخواهد بود.

هتل کروانسرای مارماریس

هتل کروانسرای مارماریس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*