خانه / تور مارماریس / تور مارماریس هتل کاسا د ماریس ۱۲ تیر ۹۵
تور مارماریس هتل کاسا د ماریس ۱۲ تیر ۹۵
تور مارماریس هتل کاسا د ماریس

تور مارماریس هتل کاسا د ماریس ۱۲ تیر ۹۵

تور مارماریس هتل کاسا د ماریس

تور مارماریس هتل کاسا د ماریس به مدت ۶  شب و ۷ روز با اقامت در این هتل ۵ ستاره می باشد.
این تور با پرواز معراج ایر درتاریخ ۱۲ تیر ماه از تهران به سمت ازمیر انجام و در تاریخ ۲۰ تیر از ازمیر به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۶شب اقامت در هتل با صبحانه، ناهار، شام و بیمه مسافرتی می باشد. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان است.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۳ میلیون و  780 هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره مارماریس ترکیه
مارماریس تمام جذابیت خود را مدیون صنعت توریسم است، هر سال تابستان گردشگران بسیاری از انگلستان ، اسکاندیناوی و روسیه به این شهر سفر می کنند. در ساحل این شهر لنگرگاه متروکه زیبایی در مجاورت قصری تاریخی وجود دارد و بقایای کشتی های چوبی قدیمی هنوز هم در این محل به چشم می خورند. مارماریس اگر چه به اندازه “بدروم” توسعه یافته نیست اما محل بسیار مناسبی برای گردشگری است. حین گشت زنی در مارماریس به ندرت به افراد محلی برخورد خواهید نمود. علاوه بر تفریحات ساحلی موجود، گشت زنی در سطح شهر و بازدید از جزیره باستانی یونانیان نیز خالی از لطف نخواهد بود.

تور مارماریس هتل کاسا د ماریس

تور مارماریس هتل کاسا د ماریس

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*