خانه / تور مارماریس / تور مارماریس هتل بلوبای پلاتینوم ۲۸ خرداد ۹۵
تور مارماریس هتل بلوبای پلاتینوم ۲۸ خرداد ۹۵
هتل بلوبای پلاتینوم

تور مارماریس هتل بلوبای پلاتینوم ۲۸ خرداد ۹۵

تور مارماریس هتل بلوبای پلاتینوم

تور مارماریس هتل بلوبای پلاتینوم  به مدت ۷  شب و ۸ روز با اقامت در این هتل ۵ ستاره می باشد. این تور با پرواز آتا ایر درتاریخ ۲۸ خردادماه از تهران بصورت مستقیم به سمت ازمیر انجام و در تاریخ ۴ فروردین از ازمیر به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ناهار، شام، نوشیدنی، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و  یک گشت شهری می باشد.

قیمت این تور به ازای هر نفر  ۲ میلیون و  ۱۵۰ هزار تومان است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره مارماریس ترکیه

مارماریس تمام جذابیت خود را مدیون صنعت توریسم است، هر سال تابستان گردشگران بسیاری از انگلستان ، اسکاندیناوی و روسیه به این شهر سفر می کنند. در ساحل این شهر لنگرگاه متروکه زیبایی در مجاورت قصری تاریخی وجود دارد و بقایای کشتی های چوبی قدیمی هنوز هم در این محل به چشم می خورند. مارماریس اگر چه به اندازه “بدروم” توسعه یافته نیست اما محل بسیار مناسبی برای گردشگری است. حین گشت زنی در مارماریس به ندرت به افراد محلی برخورد خواهید نمود. علاوه بر تفریحات ساحلی موجود، گشت زنی در سطح شهر و بازدید از جزیره باستانی یونانیان نیز خالی از لطف نخواهد بود.

هتل بلوبای پلاتینوم

هتل بلوبای پلاتینوم

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*