خانه / تور قونیه / تور قونیه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۵
تور قونیه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۵
تور قونیه

تور قونیه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۵

تور قونیه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۵

 

کاپادوکیا منطقه ای که در زمانهای قدیم به نام کاپادوکیا شناخته می شد. این محل برخی از خارق‌العاده‌ترین عجایب طبیعت است و شامل استانهای آکسارای، نوشهیر، نیغده، قیصری می باشد. برای بیشتر مردم، نام کاپادوکیا یادآور شهرها و نواحی مجاور اوچ حیصار، گورمه، آوانوس، اورگوپ، درین‌کویو،کایماکلی و ایهلارا است. کاپادوکیا جایی که زمین طی میلیونها سال به شکلهای فانتزی درآمده است که تا عمق چندین متری در داخل زمین گسترده شده اند همگی در محیطی فرا زمینی و معنوی احاطه شده اند. فوران آتشفشانی در اواخر دوره میوسینچ باعث شکل گرفتن این منطقه شده است. که با فورانهای آتشفشانهای کوچکتر و خفیفتر بطور پیوسته تغییر یافته است. سالانه تعداد زیادی بازدیدکننده برای دیدن این منظقه میایند و از دیدنش لذت می‌برند.
 

تور قونیه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۵  که به مدت ۴ شب در هتل ۴ ستاره pashapark  و تاریخ بازگشت آن ۲۹ آذر‌ماه می باشد، این تور ارزان قونیه بصورت مستقیم با پرواز قشم ایر از سمت تهران مستقیم به سمت قونیه انجام می‌شود.

این تور قونیه شامل خدمات ارزنده‌ای همچون:

  • بلیط رفت و برگشت
  • ۴ شب اقامت در هتل با صبحانه
  • ترانسفرفرودگاهی
  • راهنما
  • بیمه

 

 مقصد  قیمت
  هتل ۴ ستاره pashapark  ۲/۳۹۵/۰۰۰ تومان

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور استانبول و تور ارزان بودروم  با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

    شماره تلفن آژانس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*