خانه / تور استانبول / تور ترکیه کوه نمرود 
تور ترکیه کوه نمرود 
تور ترکیه

تور ترکیه کوه نمرود 


تور ترکیه

 

 آمفی تئاتر آسپندوس  در سال ۱۵۵ بعد از میلاد در امپراتور رومی، مارکوس اورلیوس ساخته شد، ظرفیت تماشگران این آمفی تئاتر به 15000 تا ۲۰۰۰۰ نفر میرسد.این آمفی تئاتر یکی از حفاظت شده ترین تئاترهای باستانی عهد باستان است. بدون از دست دادن ویژگی های اصلی اش، تا به امروز باقی مانده است.

کوه نمرود  در جنوب شرقی ترکیه و در نزدیکی شهر آدی یامان واقع شده است. این مکان اسرارآمیز در زمان طلوع خورشید  رنگ نارنجی ایی به خود می گیرد، در سال ۶۲ قبل از میلاد، شاه آنتیوکوس اول، یک مقبره با مجسمه های عظیمی از خود ساخت . که نمادی از دو شیر، دو عقاب و خدایان یونانی و ایرانی مختلف در قله این کوه وجود دارد .که از زمان ساخت این مقبره، سر این مجسمه ها از بالای کوه به پایین غلتیده و در این مکان پراکنده شده اند.

تور ترکیه ۱ آذر ۱۳۹۵ که به مدت ۵ شب در هتل ۳ ستاره سابنا و در هتل ۴ ستاره هیلاریم می‌باشد.این تورارزان ترکیه درتاریخ ۱ آذر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت ترکیه انجام می‌شود و درتاریخ ۵ آذر ماه از ترکیه به سمت تهران مستقیم انجام می‌شود.

این تور شامل خدمات ارزنده‌ای همچون:

  • بلیط رفت و برگشت
  • ۵ شب اقامت در هتل با صبحانه
  • ترانسفرفرودگاهی
  • راهنما
  • بیمه

 

 قیمت   مقصد
هتل سه ستاره سابنا  ۷۹۵/۰۰۰ تومان
هتل چهار ستاره هیلاریوم ۸۵۰/۰۰۰ تومان

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه و تور ارزان ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

    شماره تلفن آژانس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*