خانه / تور استانبول / تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم ۶ آذر ۹۴
تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم ۶ آذر ۹۴
تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم

تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم ۶ آذر ۹۴

تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول ترکیه هتل ۴ ستاره گرند هیلاریوم به مدت ۲ شب و ۳ روز با اقامت در هتل ۴ ستاره گرند هیلاریوم می باشد. عکس و امکانات هتل گرند هیلاریوم
این تور با پرواز تابان در تاریخ ۶ آذر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت استانبول انجام و در تاریخ ۹ آذر از استانبول به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۳ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هرنفر ۷۹۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره هتل گرند هیلاریوم استانبول
اگر برای کسب و کار به استانبول می روید، اقامت در هتل گرند هیلاریوم بهترین انتخاب است. این هتل که در منطقه ی Yenikapi واقع شده، دارای تمامی امکانات لازم برای کسب و کار و تجارت از جمله اتاق کنفرانس می باشد.
اگر اقامت در این هتل را انتخاب کردید برای گشت و گذار در استانبول از ایستگاه مترو و یا تاکسی که در نزدیکی هتل هستند، استفاده کنید و یا حتی می توانید قدم زنان به بارها و رستوران های بی شماری که همگی در اطراف هتل هستند بروید. و هنگامی که به هتل باز می گردید می توانید از استراحت در اتاق های آرام و مدرن آن لذت ببرید و یا برای استراحت به استخر سر پوشیده هتل بروید و از یک حمام ترکی که جنبه ی درمانی نیز دارد لذت ببرید. برای یک نوشیدنی و یا یک وعده ی غذایی دل پذیر به بار هتل بروید و از محیط آرام و گرم آن لذت ببرید. برای صرف غذاهای بین المللی به پاتیسری هتل بروید و از فضای مدرن آن، که برای دعوت و پذیرایی از دوستان و همکاران نیز یک محیط فوق العاده است، لذت ببرید.

تور استانبول هتل گرند هیلاریوم

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*