خانه / تور استانبول / تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم ۱۲ آبان ۹۴
تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم ۱۲ آبان ۹۴
تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم

تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم ۱۲ آبان ۹۴

تور ترکیه هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول ترکیه هتل ۴ ستاره گرند هیلاریوم به مدت ۲ شب و ۳ روز با اقامت در هتل ۴ ستاره گرند هیلاریوم می باشد. عکس و امکانات هتل گرند هیلاریوم
این تور با پرواز تابان در تاریخ ۱۲ آبان ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت استانبول انجام و در تاریخ ۱۵ آبان از استانبول به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۳ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هرنفر ۸۵۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره هتل گرند هیلاریوم استانبول
اگر برای کسب و کار به استانبول می روید، اقامت در هتل گرند هیلاریوم بهترین انتخاب است. این هتل که در منطقه ی Yenikapi واقع شده، دارای تمامی امکانات لازم برای کسب و کار و تجارت از جمله اتاق کنفرانس می باشد.
اگر اقامت در این هتل را انتخاب کردید برای گشت و گذار در استانبول از ایستگاه مترو و یا تاکسی که در نزدیکی هتل هستند، استفاده کنید و یا حتی می توانید قدم زنان به بارها و رستوران های بی شماری که همگی در اطراف هتل هستند بروید. و هنگامی که به هتل باز می گردید می توانید از استراحت در اتاق های آرام و مدرن آن لذت ببرید و یا برای استراحت به استخر سر پوشیده هتل بروید و از یک حمام ترکی که جنبه ی درمانی نیز دارد لذت ببرید. برای یک نوشیدنی و یا یک وعده ی غذایی دل پذیر به بار هتل بروید و از محیط آرام و گرم آن لذت ببرید. برای صرف غذاهای بین المللی به پاتیسری هتل بروید و از فضای مدرن آن، که برای دعوت و پذیرایی از دوستان و همکاران نیز یک محیط فوق العاده است، لذت ببرید.

تور استانبول هتل گرند هیلاریوم

تور استانبول هتل گرند هیلاریوم

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*