خانه / تور استانبول / تور ترکیه هتل گرند جواهیر ۲۴ مهر ۹۴
تور ترکیه هتل گرند جواهیر ۲۴ مهر ۹۴
تور استانبول هتل گرند جواهر

تور ترکیه هتل گرند جواهیر ۲۴ مهر ۹۴

تور ترکیه هتل گرند جواهیر

تور استانبول هتل ۵ ستاره هتل گرند جواهیر به مدت ۳ شب و ۴ روز با اقامت در این هتل ۵ ستاره می باشد.
این تور با پرواز تابان در تاریخ ۲۴ مهر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت استانبول انجام و در تاریخ ۲۷ مهر از استانبول به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۳ شب اقامت در هتل با صبحانه و ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هرنفر ۱ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره شهر استانبول ترکیه

استانبول قطب اقتصادی – فرهنگی ترکیه و پرجمعیت ترین شهر این کشور است. شهر استانبول ترکیه در دو طرف تنگه بسفر، بین دریای سیاه و مرمره، امتداد یافته است. استانبول را می توان پل ارتباطی آسیا و اروپا از لحاظ فیزیکی و فرهنگی دانست. این شهر را با جمعیتی بین ۱۲ تا ۱۹ میلیون نفر می توان بزرگترین شهر اروپا نیز دانست. استانبول تنها شهر در جهان است که در دو قاره واقع شده است، همینطور تنها شهری است که در طول تاریخ بیش از ۲۵۰۰ ساله اش، پایتخت حکومت های اسلامی و مسیحی بوده است. امروزه، از آن پیشینه درخشان تاریخی بناهای زیبایی از کلیسای ایاسوفیه و دیوارهای اطراف شهر تا مسجدها مناره ها و قصرهای اسلامی به یادگار مانده است. اگرچه امروزه استانبول دیگر پایتخت ترکیه نیست اما از لحاظ اقتصادی و فرهنگی شهری توسعه یافته است و پل ارتباطی با کفایتی بین اروپا و آسیا است.

تور ترکیه هتل گرند جواهیر

تور ترکیه هتل گرند جواهیر

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*