خانه / تور کوش آداسی / تور ترکیه – تور کوش آداسی
تور ترکیه – تور کوش آداسی
تور کوش آداسی

تور ترکیه – تور کوش آداسی

تور ترکیه

تور ارزان کوش آداسی

اقامت: ۶ شب و ۷ روز

پرواز: معراج

تاریخ رفت: ۱۰ مهر

تاریخ برگشت: ۱۶مهر

هتل چهار ستاره کوستلایت کوش آداسی ۹۹۵ هزار تومان

هتل پنج ستاره لی بلو کوش آداسی ۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

خدمات تور کوش آداسی

  • شش شب اقامت در هتل
  • صبحانه ناهار شام
  • پرواز
  • بیمه
  • ترانسفر

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره کوش آداسی

تفریحات و جاذبه های کوش آداسی: شهر ساحلی کوش آداسی واقع در ساحل دریای اژه که به جزیره پرنده معروف است، در بین گردشگران بسیار محبوب است. تفریحات این شهر زیاد است. تور کشتی کوش آداسی از تفریحاتی است که درآن هیجان و آرامش را باهم تجربه می‌کنید. در این تور یک روزه از سه خلیج زیبا دیدن می‌کنید و می‌توانید از ورزش‌های آبی مانند شنا، اسکی و غواصی لذت ببرید. همچنین اگر به دنبال هیجان هستید می‌توانید شیرجه از کشتی به درون دریا را تجربه کنید. در تور کشتی کوش آداسی می‌توانید ناهار محلی خود را بر روی عرشه همراه با اجرای موسیقی و در کنار مناطر زیبای ساحل و دریا صرف کنید.

پارک آبی آدالند: یکی از جذاب‌ترین پارک‌های آبی در ترکیه پارک آبی آدالند است. این پارک ۲۵ هکتار مساحت دارد و بیشتر از ۲۰ نوع سرسره و دیگر بازی‌ها و سواری‌های دیگر دارد که همگی روزی پرهیجان و لذت‌بخش را برایتان رقم می‌زند. یکی دیگر از پارک‌های آبی کوش آداسی پارک آبی آکوا فانتزی است. این پارک به سمت ساحل شهر افسوس است. از امکانات این پارک می‌توان به سرزمین عجایب با اسختر موج و آبشار و همچنین بازی‌هایی مانند تندر سیاه، آناکوندا و شگفت انگیز اشاره کرد. همچنین برای کودکان استخرهای کم عمق و بازی‌هایی مانند جزیره‌ی گنج وجود دارد.

پارک ملی آیدین: این پارک در استان آیدین واقع شده اما به دلیل نزدیکی به کوش آداسی جزو جاذبه‌های این شهر محسوب می‌شود. این پارک بین دو شهر کوش آداسی و سوکه قرار دارد. پلاژهای شنی، دره‌ای و مرتفع شبه جزیره‌ی دیلک که به علت وجود کوه‌های سامسون به وجود آمده از زیبایی‌های این پارک است. در بخش شمالی این پارک پوشش گیاهی بی‌نظیری وجود دارد به خصوص گیاهان مدیترانه‌ای و تیره رنگ شاه بلوط و دفنه به این پارک و منطقه طراوت و زیبایی خاصی بخشیده‌ است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*