خانه / تور آنکارا / تور ترکیه – تور آنکارا ۴ مهر ۱۳۹۵
تور ترکیه – تور آنکارا ۴ مهر ۱۳۹۵
تور آنکارا

تور ترکیه – تور آنکارا ۴ مهر ۱۳۹۵

تور ترکیه

تور آنکارا

اقامت : ۴ شب و ۴ روز

پرواز : ایران ایر

تاریخ رفت ۴ مهر – برگشت ۷ مهر

هتل سه ستاره آلمر ۷۶۰ هزار تومان

هتل چهار ستاره ماریا ۸۰۰ هزار تومان

هتل پنج ستاره سوئیس ۹۴۹ هزار تومان

خدمات

  • چهار شب اقامت در هتل
  • بیمه
  • ترانسفر
  • لیدر
  • بلیط رفت و برگشت

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره آنکارا

دیدنی‌ها و جاذبه‌های آنکارا :

شهربازی بزرگ آنکارا : این شهر بازی آنکا پارک نام دارد. با مساحت ۱۲۰۰ هزار متر مربع و دارای انواع اسباب بازی‌های مهیج . برای استفاده از این شهر بازی در چهار فصل سال ، مناسب با اقتضای هر فصل اسباب بازی و میحطی مناسب تدارک دیده شده است. همچنین بزرگ‌ترین باغ وحش خاور میانه در این پارک در دست ساخت است.

یکی از بازی‌های پرهیجان شهر بازی ترن هوایی آن است. این ترن ۳۵ متر ارتفاع و ۷۸۰ متر طول دارد و از ترن‌های پرهیجان جهان محسوب می‌شود. از دیگر بازی‌های مهیج این پارک می‌توان چرخ و فلک  آن را نام برد که یکی از چرخ و فلک‌های بزرگ در جهان است.

مجسمه‌هایی که در این پارک قرار دارد بسیار بزرگ است از جمله مجسمه‌ی دایناسور آن که ۷۰ متر ارتفاع دارد و به همین جهت در کتاب گینس به ثبت رسیده است.

منطقه‌ی اینجک : منطقه‌ی اینجک در ۲۵ کیلومتری جنوب غربی آنکارا واقع شده است. این منطقه با داشتن درختان میوه ، جایگاه‌های پیک نیک و مناطق و مناظر سرسبز مورد علاقه‌ی گردشگران و همچنین مردم ترکیه است.

چشمه‌های گرم آب معدنی : آنکارا شش چشمه گرم آب معدنی دارد. کیزیلجا حامام کاپلیجا ، هایمانا کاپلیجا ، آیاش کاپلیجا ، دوتلو کاپلیجا ، ملیک شاه در چوبوک و مالیکوی در پولاتلی چشمه‌های گرم آب معدنی این شهر هستند که از آنها برای حمام آب گرم استفاده می‌شود.

سد بایندر : این سد در فاصله‌ی ۱۲ کیلومتری آنکارا واقع شده و علاوه بر مناظر طبیعی بسیار زیبا دارای استخر شنا ، چایخانه و محلی برای کمپ زدن است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*