خانه / تور آنتالیا / تور ترکیه – تور آنتالیا
تور ترکیه – تور آنتالیا
تورآنتالیا

تور ترکیه – تور آنتالیا

تور ترکیه

تور ارزان آنتالیا

اقامت: ۶ شب و ۷ روز

پرواز: معراج

تاریخ رفت: ۲۲  مهر

تاریخ برگشت: ۲۹ مهر

هتل سه ستاره لارا دینک ۹۹۵ هزار تومان

هتل پنج ستاره دایمابیز ۱ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان

خدمات تور آنتالیا

  • شش شب اقامت در هتل
  • صبحانه ناهار شام
  • پرواز
  • بیمه
  • ترانسفر

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره آنتالیا

آنتالیا نام شهری است در مرکز استان آنتالیا. این شهر مرکز تفریحی و گردشگری ترکیه است و جاذبه‌های فراوانی دارد. آنتالیا در غرب ترکیه و در منطقه‌ی مدیترانه قرار دارد. مسیحیان و یهودیان این شهر به صورت جداگانه و در اطراف بندرگاه سکونت دارند. منطقه‌ی تاریخی و زیبای کاله ایجی با بافت مخصوص خود که به صورت خیابان‌ها و کوچه‌های کم عرض و تنگ و پیچ در پیچ است به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوار بلند و قدیمی محاصره شده است، بسیا قابل توجه است و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

تاریخچه‌ی آنتالیا

تا به حال مشخص نشده که ساکنان اولیه‌ی آنتالیا چه مردمانی بوده‌اند.طبق شواهد تاریخی این شهر نام خود را از پادشاه پرماگون، آتالوس دوم در ۱۵۰ سال قبل از میلاد مسیح گرفته است.  در طی حفاری‌هایی که در سال ۲۰۰۸ انجام گرفت مشخص شد که این شهر در زمان حکومت رومیان، پایگاه نیروی دریایی روم بوده و ناوان قدرتمندی داشته است. با تکمیل حفاری‌ها مشخص شد که قدمت این شهر به ۳۰۰ سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد. در زمان روم باستان این شهر بسیار پررونق بوده است. در قرن دوم میلادی دین مسیحیت در این شهر گسترش پیدا کرد. در قرن سیزدهم میلادی ترکان سلجوقی برآنتالیا مسلط شدند. بین سال‌های ۱۳۲۱ تا ۱۴۳۲این شهر پایتخت ترکیه بوده است.

از نظر آب و هوایی آنتالیا دارای آب و هوای مدیترانه‌ای است. تابستا‌های آن گرم وخشک و زمستان‌های آن معتدل و بارانی است. میانگین دمای هوا در تابستان ۳۰ تا ۳۵ درجه و در زمستان ۹ تا ۱۵ درجه است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*