خانه / تور ترکیبی ترکیه / تور ترکیبی کوش آداسی و ازمیر
تور ترکیبی کوش آداسی و ازمیر
تور ترکیبی کوش آداسی و ازمیر

تور ترکیبی کوش آداسی و ازمیر

تور ترکیبی کوش آداسی و ازمیر  27 اسفند ۹۴

تور کوش آداسی هتل افسوس پرنسس و تور ازمیر هتل رامادا پلازا  به مدت ۶ شب و ۷ روز با اقامت در این هتل های ۵ و ۴ ستاره می باشد.
این تور با پرواز ایران آتا در تاریخ ۲۷ اسفند ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت ازمیر انجام و در تاریخ ۴ فروردین از ازمیر به سمت تهران مستقیم انجام می شود.این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۶ شب اقامت در هتل با صبحانه، راهنمای فارسی زبان، ۱ گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی و بیمه با شرایط استثنایی می باشد.
قیمت این تور به ازای هرنفر ۲ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص سفر به کوش آداسی ،درباره این تور و تور ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

سپید گشت ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

مختصری در خصوص شهر کوش آداسی ترکیه
کوش آداسی دروازه ساحلی ورود به شهر باستانی “افسوس” و بزرگترین بندر تفریحی ترکیه است. کوش آداسی نه به اندازه بدروم توسعه یافته است و نه به اندازه مارماریس وسیع، اما باز هم برترین تفرجگاه ترکیه در ساحل دریای سیاه محسوب می شود. بارهای کوچک ایرلندی، دیسکوها و فروشنده های چند زبانه جوی صمیمی و به یاد ماندنی را در این شهر پدید آورده اند. اگر قصد دارید تفریحات شبانه و مناظر زیبای شهر روستایی “سلچوک” را در کنار بازدید از شهر تاریخی افسوس، داشته باشید. کوش آداسی علی رغم هزینه های بالاتر نسبت به سایر شهر های ترکیه ، محل مناسبی برای اقامت شما خواهد بود و می توانید از رستوران ها و بازارهای جدید موجود در مرکز شهر، لذت ببرید یا در صورت تمایل در محله های قدیمی، دنج و کم هیاهو اقامت گزینید.
آب و هوای ازمیر
ازمیر آب و هوای مدیترانه ای با تابستان های گرم و فاقد بارش و زمستان های بارانی دارد. شهر ازمیر که در گذشته با نام “اسمیرنا” شناخته می شد. در خلیجی باریک در ساحل غربی ترکیه و در مجاورت دریای اژه واقع شده است. در طول تابستان بین ماه های می تا اکتبر دمای هوا بین ۲۵ تا ۳۲ درجه سانتیگراد است و در ماه اکتبر تا ۲۳ درجه سانتیگراد افت می کند. در روزهای آغازین و واپسین تابستان امکان دارد دمای هوا در طول شب اندکی سرد به نطر برسد. در طول تابستان حداقل دما به ۲۰ درجه و حداکثر به ۴۶ درجه سانتیگراد می رسد. واقع شدن در میان صخره ای کوچک و احاطه شدن توسط کوهستان ایزمیر را در برابر بادهای سرد محافظت می کند، هرچند که این مساله در طول تابستان های گرم چندان خوشایند به نظر نمی رسد!

تور ترکیبی کوش آداسی و ازمیر

تور ترکیبی کوش آداسی و ازمیر

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*