خانه / تور بدروم / تور بودروم هتل واو ۱۸ تیر ۹۵
تور بودروم هتل واو ۱۸ تیر ۹۵
تور بودروم هتل واو بودروم ریزورت

تور بودروم هتل واو ۱۸ تیر ۹۵

تور بودروم هتل واو

تور بودروم هتل واو به مدت ۵ شب و ۶ روز با اقامت در این هتل ۵ ستاره می باشد. این تور با پرواز زاگرس ایر درتاریخ ۱۸ تیر ماه از تهران به سمت ازمیر و در تاریخ ۲۴ تیر ماه از ازمیر به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون:۵ شب اقامت در هتل با صبحانه، ناهار، شام، نوشیدنی، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد. همچنین مسافران می توانند به صورت ۲۴ ساعته از نوشیدنی های موجود در هتل به صورت رایگان استفاده کنند.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره شهر بودروم ترکیه
سفر بیش از یک میلیون توریست در تابستان هر سال به این شهر هرگز از جذابیت هتل ها، بوتیک ها و سواحل این شهر نمی کاهد. قلعه زیبای قدیمی واقع در شهر بدروم ، سواحل آفتابی و کافه های مزین شده با گل و کوچه پس کوچه ها با دیوارهای سپید، همگی به زیبایی و جذابیت این شهر می افزایند. حتی در شلوغ ترین روزهای تابستان یافتن مکانی دنج و ساکت در سطح شهر و به ویژه در روستاهای ساحلی دور از انتظار نخواهد بود. این شهر زیبا تنها چند دهه است که به شهری توریستی تبدیل شده است. امروزه برخی شهروندان کهنسال ترکیه، روزهایی را به یاد دارند که شهر بدروم، چیزی به جز یک شهر کوچک با ساکنان ماهیگیر نبود. در گذشته های دورتر بدروم حتی شهری دوست داشتنی هم نبود! تا جایی که حکومت مرکزی ترکیه مخالفان نظام نوپای جمهوری را به این شهر تبعید می نمود.

تور بودروم هتل واو بودروم ریزورت

تور بودروم هتل واو بودروم ریزورت

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*