خانه / تور استانبول / تور استانبول هتل گرند هالیک ۲۲ مهر ۹۴
تور استانبول هتل گرند هالیک ۲۲ مهر ۹۴
تور استانبول هتل گرند هالیک

تور استانبول هتل گرند هالیک ۲۲ مهر ۹۴

تور استانبول هتل گرند هالیک

تور استانبول هتل گرند هالیک به مدت ۲ شب و ۳ روز با اقامت در این هتل ۴ ستاره می باشد.
عکس و اطلاعات هتل گرند هالیک استانبول
این تور با پرواز ایران ایر در تاریخ ۲۲ مهر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت استانبول انجام و در تاریخ ۲۴ مهر از استانبول به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۳ شب اقامت در هتل با صبحانه، ۱ گشت شهری با نهار و بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هرنفر ۱ میلیون و ۲۷۶ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره هتل گرند هالیک استانبول
هتل گرند هالیک واقع در نزدیکی بی اغلو و میدان تقسیم. هتل بزرگ هالیک یک میزبان عالی با یک موقعیت مکانی استثنایی و سرویس خوب غذارخوری است. برای یک شب رومانتیک به رستوران هتل بروید که غذاهای عالی ترکی و اروپایی در فضایی بین المللی با مناظر زیبا از اطراف شهر، سرو می کند. اتاق های هتل بزرگ با محیطی گرم و مبلمان عالی و لوازم جانبی زیبا هستند. می توانید برای گذراندن یک بعد از ظهر آرام و دل انگیز به استخر هتل بروید و یا برای گشت گذار در شهر قدم بزنید. چرا که این هتل در نزدیکی مراکز مهم شهر استانبول قرار دارد. برای یک خرید هیجان انگیز به میدان تقسیم بروید. شما این ماجراجویی را هرگز فراموش نخواهید کرد!

تور استانبول هتل گرند هالیک

تور استانبول هتل گرند هالیک

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*