خانه / تور آنکارا / تور ترکیه – تور آنکارا ۱۴ مهر ۱۳۹۵
تور ترکیه – تور آنکارا ۱۴ مهر ۱۳۹۵
تور آنکارا

تور ترکیه – تور آنکارا ۱۴ مهر ۱۳۹۵

تور ترکیه

تور ارزان آنکارا

اقامت: ۴ شب و ۵ روز

پرواز: ایران ایر

تاریخ رفت: ۱۴ مهر

تاریخ برگشت: ۱۸ مهر

هتل سه ستاره آلمر ۷۶۰ هزار تومان

هتل چهار ستاره ماریا ۸۰۰ هزار تومان

هتل پنج ستاره سوئیس ۹۴۹ هزار تومان

خدمات تور آنکارا

  • چهار شب اقامت در هتل
  • بیمه
  • ترانسفر
  • لیدر
  • بلیط رفت و برگشت

شماره تماس سپید گشت:۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره آنکارا

دیدنی‌های آنکارا: آنکارا مانند شهرهای دیگر ترکیه بناهای تاریخی و مجلل دوره‌ی عثمانی را ندارد و به بزرگی استانبول هم نیست. اما به این معنا نیست که بناهای تاریخی نداشته باشد. این شهر پایتخت سیاسی کشور ترکیه است و از این رو سفارتخانه‌های کشورهای خارجی ، هتل‌های بین المللی و هر آنچه که یک پایتخت باید داشته باشد را دارد. به علاوه موزه‌هایی نظیر موزه‌ی تمدن‌های آناتولیایی و موزه‌ی فرهنگ‌شناسی در این شهر وجود دارد. اگر به آنکارا سفر می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم که گشت و گذار خود را از بلوار آتاترک آغاز کنید. کوچه‌های سنگ فرش شده‌ی شهر را پیاده طی کنید و از پیاده روی خود لذت ببرید. برای خرید از مراکز خرید مدرن یا بازارهای سنتی شهر استفاده کنید. ناهار را می‌توانید در رستوران‌های لوکس و مدرن یا رستوران‌های محلی و یا قدیمی با غذاهایی مانند کباب ترک، اسکندر کباب و یا کوفته صرف کنید.

ارگ آنکارا و آرامگاه مصطفی کمال پاشا (آتاترک) از جاهایی است که بازدید از آنها خالی از لطف نیست. معبد تاریخی در گاوورکالسی، آکواریوم آکوا وگا، برج آتا کوله، بنای هاتی، مسجد حاجی بایرام از دیگر دیدنی‌های آنکارا است که نباید بازدید از آنها را از دست داد.

هزینه‌های آنکارا: نگران هزینه‌های خود نباشید. هزینه‌ها در این شهر بالا نیست قیمت بلیط هواپیما معمولا کم است و به راحتی می‌توان بلیط تهیه کرد. هزینه‌های اقامت نیز چندان زیاد نیست. هزینه‌ها در این شهر متوسط است. شما میتوانید هتلی با کیفیت و امکانات معمولی را با هزینه‌ای متوسط رزرو کنید و روزانه از سفر خود به این شهر لذت ببرید.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*