خانه / تور آنکارا / تور ترکیه – تور آنکارا ۱۴ مهر ۱۳۹۵
تور ترکیه – تور آنکارا ۱۴ مهر ۱۳۹۵
تور آنکارا

تور ترکیه – تور آنکارا ۱۴ مهر ۱۳۹۵

تور ترکیه

تور ارزان آنکارا

اقامت: ۴ شب و ۵ روز

پرواز: ایران ایر

تاریخ رفت: ۱۴ مهر

تاریخ برگشت: ۱۸ مهر

هتل سه ستاره آلمر ۷۶۰ هزار تومان

هتل چهار ستاره ماریا ۸۰۰ هزار تومان

هتل پنج ستاره سوئیس ۹۴۹ هزار تومان

خدمات تور آنکارا

  • چهار شب اقامت در هتل
  • بیمه
  • لیدر
  • ترانسفر
  • بلیط رفت و برگشت

شماره تماس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره آنکارا

آنکارا پایتخت کشور ترکیه است. این شهر از جمله شهرهایی است که در آناتولی واقع شده و مانند دیگر شهرهای آناتولی اقلیم قاره‌ای دارد. به این صورت که زمستان‌هایش سرد و همراه با بارش برف و باران است و تابستان‌هایش گرم و خشک است. این شرایط آب و هوایی در تابستان، لذت تفریحات در ساحل را در این فصل دوچندان می‌کند.

جمعیت این شهر حدود ۴٫۵ میلیون نفر است. از آنجایی که این شهر مرکز اداری،سیاسی ترکیه و یک شهر دانشگاهی است، تعداد قابل توجهی از کارکنان و کارمندان دولتی و همچنین دانشجویان را می‌توان در سطح شهر مشاهده کرد. سیاست مداران و دولت مردان زیادی از کشورهای مختلف در این شهر رفت و آمد دارند به همین جهت کالاها و اجناس بی‌نظیری که در آنکارا عرضه می‌شود را نمی‌توان به راحتی در سایر شهرها پیدا کرد.

آنکارا جاذبه‌های زیادی برای گردشگری دارد با این حال بیشتر گردشگران از این شهر به عنوان یک نقطه‌ی ترانسفری برای رفتن به شهرهای دیگر از جمله قونیه استفاده می‌کنند. این شهر در گذشته به صورت دهکده‌هایی بوده که در اطراف قلعه‌ی آنکارا ساخته شده بود و مردم در آنها زندگی می‌کردند. با قدرت یافتن آتاترک و جنبش استقلال ترکیه این شهر تبدیل به شهری مهم شد و با پیروزی آتاترک، آنکارا به عنوان پایتخت ترکیه انتخاب شد. امروزه آنکارا شهری پرجمعیت و مدرن است و کاملا از شکل قدیم خود فاصله گرفته است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*