خانه / تور آنکارا / تور آنکارا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵
تور آنکارا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵
تور آنکارا

تور آنکارا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵

تور آنکارا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵

 

درباره ی آنکارا : آنکارا پایتخت ترکیه می‌باشد، که یکی از مهم ترین شهرهای پرتردد این کشور است. در مرکز آناتولی بر لبه شرقی فلات بزرگ و مرتفع آناتولی در ارتفاع ۸۵۰ متری ، آنکارا قرار گرفته است و دومین شهر بزرگ کشور ترکیه پس از استانبول، آنکارا می باشد. این شهر همچنین مرکز سیاسی کشور می‌باشد. آنکارا شهری جدید و نسبتا مدرن است که عمده ی مردم آن را ترک های استانبولی و کردها می‌باشد. این شهر مانند بسیاری از شهرهای ترکیه در تابستان گرم و در زمستان سرد و برفی است، سردترین ماه سال در آنکارا ماه ژانویه با ۰ درجه سانتیگراد و گرم ترین ماه سال ژوئیه با ۲۳ درجه سانتیگراد است. انکارا در میان ۴ کوه می‌باشد. و در قسمت جنوب شرقی آن ۳ رودخانه جریان دارد. 

تور آنکارا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ که به مدت ۳ شب در هتل ۳ ستاره Etap boulvar  و هتل ۳ ستاره Radisson blu و تاریخ بازگشت آن ۲۵ بهمن‌ماه می باشد. این تور ارزان آنکارا بصورت مستقیم با پرواز ایران ایر از سمت تهران مستقیم به سمت آنکارا انجام می‌شود.

این تور آنکارا شامل خدمات ارزنده‌ای همچون:

  • بلیط رفت و برگشت
  • ۳ شب اقامت در هتل با صبحانه
  • ترانسفرفرودگاهی
  • راهنما
  • بیمه

 

 مقصد   قیمت
 هتل ۳ ستاره Etap boulvar  1/225/000 تومان
  هتل ۳ ستاره Radisson blu  1/260/000 تومان

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور استانبول و تور ارزان بودروم با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

    شماره تلفن آژانس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*