خانه / تور آنکارا / تور آنکارا ۰۸ دی‌ماه ۱۳۹۵
تور آنکارا ۰۸ دی‌ماه ۱۳۹۵
تور آنکارا

تور آنکارا ۰۸ دی‌ماه ۱۳۹۵

تور آنکارا ۰۸ دی‌ماه ۱۳۹۵

 

آکواریوم آکوا وگا آنکارا​ یکی از بزرگترین آکواریوم های ترکیه به شمار می آید. تونل آکواریوم آنکارا در اروپا اول و در جهان رتبه دوم را دارد.شما در این آکواریوم احساس می‌کنید که درست در وسط اقیانوس هستید. این کواریوم با راهرو باریک و نورپردازی فوق العاده و دارای انواع آبزیان می‌باشد. اینجا یکی از بهترین مکان ها برای تماشای ماهی ها و جانوران اقیانوسی از نزدیک است . داخل اکواریم هزاران گونه  از آبزیان که متعلق به سرتاسر جهان می‌باشد، وجود دارد. از کوچکترین تا بزرگترین ، فضای داخل کاملا شیشه ای‌ ست و تمام موجودات به راحتی قابل رویت می‌باشند. در این مکان تعدادی رستوران و کافه وجود دارد که انواع ماهی ها وغذاهایی دریایی سرو می‌کنند که محیط بسیار خاص و آرامش بخشی ایجاد میکند .

تور آنکارا ۰۸ دی‌ماه ۱۳۹۵ که به مدت ۳ شب در هتل ۳ ستاره Maria (ماریا) و هتل ۴ ستاره Park (پارک) و تاریخ بازگشت آن ۱۱ دی‌ماه می باشد، این تور ارزان آنکارا بصورت مستقیم با پرواز ایران ایر از سمت تهران مستقیم به سمت آنکارا انجام می‌شود.

این تور آنکارا شامل خدمات ارزنده‌ای همچون:

  • بلیط رفت و برگشت
  • ۳ شب اقامت در هتل با صبحانه
  • ترانسفرفرودگاهی
  • راهنما
  • بیمه

 

 مقصد   قیمت
 هتل ۳ ستاره Maria (ماریا)   965/000 تومان
 هتل ۴ ستاره Park (پارک)  1/150/000 تومان

 

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور استانبول و تور ارزان بودروم با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

    شماره تلفن آژانس سپید گشت: ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*