خانه / تور آنتالیا / تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ ۶ فروردین ۹۵
تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ ۶ فروردین ۹۵
تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ

تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ ۶ فروردین ۹۵

تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ

تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ لارا به مدت ۶ شب و ۷ روز با اقامت در این هتل ۵ ستاره می باشد. این تور با پرواز قشم ایر در تاریخ ۶ فروردین ماه ماه از تهران به سمت اسپارتا انجام و در تاریخ ۱۳ فروردین ماه از اسپارتا به سمت تهران انجام می شود. ترانسفر میان اسپارتا و آنتالیا و بالعکس به صورت زمینی می باشد.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۶ شب اقامت در هتل و بیمه مسافرتی می باشد. همچنین مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان است.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۳ میلیون و ۵۹۰ تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه و تور آنتالیا و تور استانبول با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره آنتالیا ترکیه
شهر آنتالیا ترکیه جای گرفته در نوار ساحلی ترکیه در امتداد حاشیه ی دریای مدیترانه است. آنتالیا شهری بزرگ و پر از جنب و جوش با تعداد زیادی هال، ریزورت، بار و رستوران پذیرای برای گردشگران می باشد. مناظر با شکوه شهر را، سواحل زیبا و کوهستان های سرسبز و انبوه و بقایای تاریخی قاب بندی می کنند. از شنا و تقریحات آبی تا کوهنوردی و سرگرمی های خانوادگی، آنتالیا برای هر کس پیشنهادی دارد. تور آنتالیا پیشنهادی رد نشدنی است.
گردشگران می توانند با وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس، تاکسی، تراموا و دولموش (مینی بوس) اقصی نقاط آنتالیا را سیاحت کنند. سر زدن به کالیچی، اولد کوارتر، شما را به شهری باستانی با دیواره های کهن، دروازه های رومی، بناهای تاریخی شامل برج زیبای ساعت، مساجد، کلیساهای قدیمی و معابد خواهد برد. در مرکز اولد کوارتر میدان جمهوری قرار دارد که با مغازه ها، کافه ها، رستوران ها، حمام های ترکی و سایر مشاغل خیابانی احاطه شده است.

تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ

تور آنتالیا هتل تایتانیک بیچ

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*