خانه / تور آلانیا / تور آلانیا هتل کلاب اوا آلانیا ۲۵ تیر ۹۴
تور آلانیا هتل کلاب اوا آلانیا ۲۵ تیر ۹۴
تور آلانیا هتل کلاب اوا آلانیا

تور آلانیا هتل کلاب اوا آلانیا ۲۵ تیر ۹۴

تور آلانیا هتل زنو سیدرا پرنسس

تور آلانیا ترکیه هتل زنو سیدرا پرنسس به مدت ۶ شب و ۷ روز با اقامت در هتل ۴ ستارهکلاب اوا آلانیا می باشد.
این تور با پرواز اطلس جت درتاریخ ۲۵ تیر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت آلانیا انجام میشود و در تاریخ ۱ مرداد از آلانیا به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: ۶ شب اقامت در هتل با صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی می باشد. همچنین مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره شهر آلانیا ترکیه
ظرف تنها چند دهه، آلانیا از شهری با جمعیت کم و پراکنده با سواحل شنی، به شهری توریستی و مملو از گردشگران هلندی و اسکاندیناویایی تبدیل شده است! نواحی شهری آلانیا در طول شب شلوغ و پر تردد است. شب هنگام، اگر دوست نداشته باشید با قایق در اسکله به گردش بپردازید، می توانید در استخر هتل ها، رستوران های متنوع و کلوپ های شبانه خود را سرگرم کنید.
اگر بتوانید برای ساعاتی از اتاق های تتو و کافه های آلانیا چشم پوشی کنید و به سمت جنوب شهر بروید. جذابیت های پنهان شهر که کمتر توسط گردشگران مورد توجه قرار می گیرد، شامل؛ بقایای قلعه نظامی متعلق به دوره سلجوقی و چکیدن قطرات باران از بام های قرمز سنتی قدیمی در دو سمت کوچه های تنگی که به تپه هایی زیبا منتهی می شوند را کشف خواهید نمود. با توجه به آنچه راجع به مرکز شهر آلانیا و محله های قدیمی گفته شد؛ آلانیا را می توان داستان دو شهر دانست!

تور آلانیا هتل کلاب اوا آلانیا

تور آلانیا هتل کلاب اوا آلانیا

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*